Home Kredit půjčka kalkulátor

Půjčit si? Ano, ale kde? Nemáte čas obíhat pobočky bank a podepisovat žádosti, které se stejně minou účinkem? Nemáte rádi ten pocit, že ztrácíte zbytečně čas, který by se dal využít mnohem účelněji?

Půjčky všeho druhu přehledně seřazené na jednom místě, pěkně jedna vedle druhé. Všechny nabídky a aktuální parametry. Stačí pár kliknutí a jste tam – to rozhodně není sen, ale skutečnost.

Co takhle využít nabídku společnosti Profi Credit? Půjčit si totiž můžete až 166 tisíc korun, což je rozhodně suma více než zajímavá. Tato půjčka je zcela bezúčelová, tudíž nemusíte dokládat, proč si ji vlastně berete – stejně by to bylo jen papírování navíc. Splatnost lze rozložit až do čtyř let, takže se nemusíte obávat nějakého nože na krku – kalendář splátek je skutečně jen a jen na Vás, jak si sami přejete. Buď jeden rok, dva roky, nebo klidně i osmačtyřicet měsíců. Profesionální jednání, prakticky ihned schválená žádost. Úvěr naprosto na cokoliv od Profi Credit, to je prostě paráda, které se jen tak něco nevyrovná.

Kalkulátor Home Credit půjčky Vám umožní dopředu zjistit, kolik si můžete u této dlouhodobě prověřené společnosti zrovna půjčit – a jak budou vypadat podmínky splácení. Splátkový kalendář lze rozložit až do sedmi let, což je rozhodně dostatečně dlouhá doba i na případnou půjčku 150 tisíc korun, tedy tu nejvyšší, jíž si můžete s touto společností vůbec domluvit. Minimum je pak deset tisíc, takže máte na výběr opravdu pestrou škálu možností. Teď už si jen propočítat, kolik si vlastně potřebujete půjčit a jednoduše dát vědět. Bez ručitele, úrok od 13 procent, online vyřízení v řádu několika desítek sekund a pár kliknutí plastovým hlodavcem. Předčasné splacení nic nestojí, do měsíce můžete tuto půjčku klidně i bez sankcí zrušit.

Comments are closed.