Nebankovní půjčky a úvěry stále zlepšují své podmínky

Na českém trhu existuje mnoho typů nebankovních půjček a úvěrů. V zásadě je lze roztřídit podle výše půjčené částky a délky splatnosti. Mezi nižší a krátkodobé patří například tzv. finská půjčka (SMS mikropůjčka) nebo různé půjčky před výplatou.

Některé z nich (japonská půjčka) se u některých poskytovatelů dají pořídit za velmi slušných podmínek, většinou jsou však krátkodobé půjčky krutě úročeny a pokuty za nedodržení lhůt při splácení bývají drastické.

krátkodobými nebankovními půjčkami a úvěry souvisí další problém – většinou neřeší samu podstatu zákazníkovy situace, tj. zdroj jeho výdajů, a místo toho jej pouze udržují „na kapačkách“. Většina klientů sice krátkodobou půjčku bez potíží splatí, jenomže na konci měsíčního období o půjčku žádá nanovo. A měsíc co měsíc pak těmto klientům zbývá z každé výplaty stále méně peněz.

V posledních letech tak vzrůstá obliba dlouhodobých nebankovních půjček bez doložení příjmů, bez ručitele a bez registru. Většinou se jedná o tzv. americké hypotéky, u kterých žadatel ručí nemovitostí. Některé z nich jsou natolik výhodné, že zákazníkovi pomohou vyřešit situaci od základu, např. koupit nové auto namísto starého, které už bylo jen černou dírou na peníze. Případně, pokud se klientovi nahromadilo až příliš mnoho menších půjček a dostal se do potíží s jejich splácením, je lze použít k nebankovní konsolidaci půjček. Z nabídky výhodných dlouhodobých nebankovních úvěrů a půjček vybíráme jako příklad Hypopůjčku od společnosti TGI Money a.s.

Hypopůjčka je nebankovní americká hypotéka, která je díky své nízké úrokové sazbě a nízké hodnotě RPSN levnější než mnoho obdobných produktů u klasických bank. Výši splátek si můžete nastavit sami na úvěrové kalkulačce, přičemž délka splácení může dosáhnout až závratných 20 let. Zažádat o ni můžete nezávazně online a již do 24 hodin se dozvíte, zda vám byla vaše žádost předběžně schválena. Seriózní, vstřícné a férové jednání úvěrové společnosti pak z Hypopůjčky dělá naprostou jedničku v daném segmentu trhu.

Comments are closed.