Překvapily vás nečekané výdaje? Nemáte už vlastní peníze, abyste mohli zaplatit účty? Je do výplaty daleko? Ideální volbou je online půjčka, kterou nabízí spolehlivá a férová nebankovní společnost. Pokud byste chtěli bankovní půjčku, musíte počítat se zdlouhavým vyřízením, kdežto vyřízení online půjčky vám zabere maximálně deset minut.

Jak už plyne ze samotného názvu produktu, můžete si o půjčku požádat přes internet. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář, do kterého zadáte částku, kterou si chcete půjčit, a informace o sobě. Na základě těchto údajů společnost vyhodnotí, zda vám půjčku schválí či zamítne.

Neplatíte úroky, ale pouze poplatky

Doba splatnosti je uvedena ve dnech, a to konkrétně 21 dní. Neplatíte zde žádné úroky. Nemusíte tedy počítat, jak vysoké budou úroky. Platíte za půjčení pouze předem stanovený poplatek, jehož výše se odvíjí od výše půjčené částky. Čím více si peněz půjčíte, tím je poplatek online půjčky vyšší.
Pokud vám nestačí doba splatnosti 21 dnů, můžete si ji prodloužit o 7, 14 či 21 dní. Prodloužení doby splatnosti je ale opět zpoplatněno. Jakmile zaplatíte poplatek za prodloužení, bude vám prodloužení doby splatnosti schváleno.

Výhody online půjčky

Kromě toho, že se mezi výhodami nachází rychlé a snadné vyřízení online půjčky, se vám nabízí i další výhody. Online půjčka je férová, spolehlivá a bez skrytých poplatků. K jejímu vyřízení nemusíte dokládat potvrzení o svých příjmech, což ocení hlavně maminky na mateřské dovolené, důchodci, ba dokonce i živnostníci. Půjčka je bez ručitele, a tak se o tom, že si žádáte o půjčku, nemusí nikdo dozvědět.

Poslední velkou výhodou je, že nemusíte chodit na osobní schůzku s finančním zprostředkovatelem, protože vše probíhá z pohodlí vašeho domova přes internet. Online půjčky jsou na současném finančním trhu velmi oblíbené a není se čemu divit.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *