První půjčka zdarma pro důchodce

Nemusíte platit úroky ze sjednaného úvěru, prostě jen vrátíte tolik, kolik jste si vypůjčili. Že je to v moderní době, kde jsou peníze a zisk až na prvním místě, zhola nemožné?

Ale kdeže, první půjčka zdarma je v dnešní době osvědčeným tahem nebankovních společností, jak přivábit nové zákazníky. Je to chytrý a promyšlený krok, který zvedne zájem o nebankovní formu úvěrů.

TIP: Vyzkoušejte nebankovní půjčku FERRATUM

Splatíte jen přesně tolik, kolik jste si půjčili – odpadají poplatky za vyřízení nebo úrok, který dosahuje často až závratných výšek. První půjčka zdarma může být sjednána jen ve výši pětistovky, ale klidně i deseti nebo dvanácti tisíc korun. Záleží jen, kterou společnost oslovíte, protože na tuzemském trhu jich je opravdu hodně. Doba splatnosti se pak pohybuje mezi jedním a čtyřiceti kalendářními dny, takže se nemusíte bát, že nedostanete dostatek času na odbavení splátek. Vše jednoduše, přehledně a hlavně rychle.

Své peníze totiž dostanete doslova za pár desítek minut, ale často ještě dříve. Vše se totiž vyřizuje online formou, odpadají telefonáty, podepisování papírových smluv a návštěvy kurýra, které se v dřívějších letech časově dosti protáhly. Internet je skutečně důležité médium, které usnadňuje každodenní život, to samozřejmě platí i v případě první půjčky zdarma.

První půjčka zdarma neznamená, že se k něčemu zavazujete. Můžete si u dané společnosti půjčit skutečně poprvé a naposled, případně se v budoucnu vrátit, pokud to bude třeba a požádat o úvěr znovu. Nebankovní společnosti jednají férově a nemusíte se bát, že se upisujete první půjčkou zdarma k něčemu nekalému. Žádné úroky, které běžně dosahují i u menších částek za pár týdnů řádu stokorun, žádné poplatky za zprostředkování nebo vedení úvěrového účtu. Nemusíte mít ručitele, dodávat potvrzení o příjmu a podobně.

Comments are closed.