Půjčka bez doložení příjmu Cetelem

Sjednat si půjčku ještě nebylo nikdy v minulosti tak snadné, jako je tomu dnes. Cetelem půjčka skýtá obrovské množství variant, které jsou jen a jen na Vašem zvážení. V čem úvěr od této společnosti spočívá, v čem je tak skvělý a co o něm můžeme dalšího říci? Jaká jsou hodnocení zákazníků? Nebojte, brzy se dozvíte vše podstatné a potřebné, abyste si udělali vlastní úsudek.

Cetelem půjčka nabízí úrokovou sazbu těsně pod hranicí sedmi procent, což je opravdu doslova a do písmene magická nabídka. Splácet můžete klidně až dlouhých deset let, navíc neplatíte vlastně vůbec žádné poplatky za sjednání půjčky nebo vedení úvěrového účtu, bez poplatků pak můžete i půjčku předčasně splatit, pokud budete mít k dispozici dostatečný objem finančních prostředků.

A kolik že si vlastně můžete půjčit? Ve výsledku Cetelem půjčka nabízí sumu v rozmezí dvacet tisíc až jeden milion korun, a to třeba až na dobu zmíněných deseti let, takže rozhodně není kam spěchat. Žádost o půjčku je možná online, tedy prostřednictvím internetu – není třeba nikam chodit nebo kdekoliv cokoliv složitě vyřizovat. To je prostě už záležitost minulosti, s něčím podobným se rozlučte klidně nadobro! Je to tak rychlé a snadné, že něco podobného zvládne prostě úplně kdokoliv!

Půjčka Cetelem může být sjednána buď účelově, nebo takzvaně bezúčelově. V rámci druhé varianty si ale můžete dohodnout úvěr v maximálním objemu dvě stě tisíc korun, pokud doložíte účel, je tu možnost jednorázového čerpání až jednoho milionu.

Pokud nechcete sjednávat Cetelem půjčku po internetu, máte klidně více možností. Stačí se dostavit na pobočku, případně si objednat půjčku telefonicky – je to opět snadné a rychlé. Stačí splňovat vlastně jen minimum podmínek – bankovní účet v některé z českých bank nebo třeba trvalý zdroj příjmu a samozřejmě plnoletost.

Comments are closed.