V televizních reklamách, na billboardech, ba dokonce i na bannerech na internetu na vás útočí reklamy, které prezentují půjčky bank jako ty nejvýhodnější na trhu. Ale reklamám nejde věřit a ne vždy je půjčka tak výhodná, jak se na první pohled zdá. A proto raději vsaďte na osvědčenou klasiku, kterou je půjčka od České spořitelny. V současné době totiž Česká spořitelna představuje největší a nejstabilnější bankovní ústav na českém finančním trhu. A není se čemu divit, má totiž nejvíce českých klientů využívajících bankovních služeb.

Dnes nabízí Česká spořitelna půjčky tak, jak jsou v reklamách prezentovány. Reklamy se vás nemají snažit oklamat a přilákat, ale mají vám nabídnout to, co opravdu hledáte. A tím se Česká spořitelna řídí. Ve svém bohatém portfoliu úvěrových produktů nabízí neúčelovou půjčku, kterou můžete využít na cokoliv. Půjčit si můžete od 20 000 Kč do 600 000 Kč, aniž byste potřebovali ručitele či zástavu nemovitosti. A komu by se taková půjčka nelíbila?

Můžete se těšit na celou řadu výhod, které vám půjčka od České spořitelny přináší. Její výhody si shrneme v několika přehledných bodech.

Výhody půjčky

  • Půjčka je neúčelová
  • Nemusíte mít ručitele
  • Zažádáte si o půjčku online
  • Máte zázemí stabilní společnosti

Uzavřete půjčku online

Jestliže se vám nechce zrovna nikam chodit, pak nemusíte, protože půjčka od České spořitelny se vám nabízí online. Můžete ji uzavřít přes internet snadno a velmi rychle, což se u mnoha konkurenčních bank nevidí. Usnadníte tak bance celý proces vyřízení a můžete se těšit na rychlé doručení peněžních prostředků. Pak stačí jen jednou navštívit Českou spořitelnu, podepsat smlouvu a vybrat si, zda chcete peníze vyplatit v hotovosti či na bankovní účet bezhotovostně. Pro více informací navštivte internetovou stránku http://www.usetreno.cz/pujcky/ceska-sporitelna-pujcky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *