Dostali jste se do finanční tísně? Nebo si chcete realizovat své plány, ale nemáte dostatek peněžních prostředků? Pak si zažádejte o půjčku. Finanční trh je rozmanitý a nabízí celou řadu úvěrových produktů. Velké oblíbenosti se však těší půjčky bez ručitele. Jak už samotný název napovídá, tento typ půjčky nevyžaduje ručitele, a tak se nikdo nemusí dozvědět, že jste si půjčili peníze.

Půjčky bez ručitele jsou poskytovány na částku od 1 000 Kč do 10 000 Kč. Nejedná se o velký finanční obnos, a tak je tato půjčka vhodná zejména v případě, kdy vám pochybí peníze před výplatou. U této půjčky neplatíte žádné úroky, protože doba splatnosti se pohybuje v řádech dnů, nejčastěji 21 dnů, a tak platíte pouze poplatky. Tyto poplatky jsou předem stanovené a jejich výše se odvíjí od výše půjčené částky. Půjčky bez ručitele uspokojí každého.

Jak o půjčku zažádat?

V současné době je na finančním trhu kladen důraz na rychlost a jednoduchost. A půjčky bez ručitele určitě rychlé jsou. Hlavní výhodou je, že nemusíte nikam chodit a půjčku si můžete vyřídit z pohodlí svého domova. Stačí přisednout k počítači s připojením k internetu, vyplnit jednoduchý online formulář a odeslat jej společnosti ke zpracování. Jakmile nebankovní instituce vyhodnotí vaši žádost, pošle vám vyjádření o tom, zda je vám půjčka schválená či nikoliv.

Nikdy nebylo sjednání půjčky jednodušší. Jak jistě víte, v bance musíte podstoupit delší proces vyřízení, které trvá několik dnů, respektive týdnů. Kdežto na nebankovním trhu je kladen důraz na rychlé vyřízení, nejlépe do několika hodin.

Proč půjčka bez ručitele?

Dnes nebankovní společnosti nabízí celou řadu půjček – bez potvrzení o příjmu, půjčky pro studenty a také půjčky bez ručitele, které patří k těm nejoblíbenějším. Proč si vůbec lidé o tento typ půjčky žádají? Protože nemusí hledat ručitele a zároveň se o půjčce nemusí nikdo z blízkých dozvědět.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *